ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Usłysz wszystkie odcienie dźwięków

Aktualności A A A

AOTMiT oceni programy profilaktyki zaburzeń słuchu 18 kwi, 2018

Rada Przejrzystości przy AOTMiT oceni m.in. efektywność kolejnych leków w populacji osób powyżej 75. roku życia. Ocenie podlegać będą też programy zdrowotne - w tym duży profilaktyki wczesnego wykrywania zaburzeń słuchu, głosu i mowy wśród uczniów klas I szkół podstawowych z terenu województwa lubelskiego na lata 2018-2021.

 

 

Czytaj więcej
XXIII Kongres PSPS 17 kwi, 2018

W dniach 12-13 kwietnia 2018 roku, w Poznaniu zakończył się XXIII Kongres PSPS.

Czytaj więcej
Osoby niedosłyszące i niesłyszące będą mogły się starać o prawo jazdy na ciężarówki 12 kwi, 2018

Projekt noweli pozwalającej osobom głuchym i niedosłyszącym o staranie się o prawo jazdy na ciężarówki zakłada, ze będą one mogły ubiegać się o prawo jazdy kategorii C i C1 po dwóch latach od uzyskania prawa jazdy na samochody osobowe.

Czytaj więcej
Co 5. - 6. polski uczeń ma problemy ze słuchem 09 kwi, 2018

Badaniami przesiewowymi słuchu objęto w Polsce, od 200 r. 1 mln dzieci dzieci. Na ich podstawie wykazano, że nawet co 5. - 6. dziecko może mieć problemy ze słuchem, które mogą utrudniać rozwój oraz stanowić przyczynę trudności w nauce. Aż 60 proc. rodziców uczniów, u których badania wykazały nieprawidłowości, nie podejrzewało takiego problemu u swoich dzieci.

Czytaj więcej
Narodowa debata o zdrowiu - przesunięta o dwa tygodnie 05 kwi, 2018

Planowana na 5 kwietnia konferencja dotycząca inauguracji narodowej debaty o zdrowiu, została przesunięta o dwa tygodnie.

Czytaj więcej
WESOŁYCH ŚWIĄT! 28 mar, 2018 Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu pogody ducha, spokoju,  odpoczynku w rodzinnym gronie i DUŻO ZDROWIA! Czytaj więcej

Strona 1 z 21  > >>